MADROWER - FORUM ROWEROWE

Forum prowadzone przez firmę Madbike poświęcone sportom rowerowym.

Ogłoszenie

Zapraszam do wzięciu udziału w naszym PROGRAMIE PARTNERSKIM. Promuj swoją stronę www. Zamieść na swojej stronie nasz baner, a my zareklamujemy Cię na naszej stronie poprzez umieszczenie Twojego banera. Program partnerki jest CAŁKOWICIE DARMOWY.

  • Index
  •  » Problemy.
  •  » Montaż fotelika rowerowego dla dziecka - pomóżcie ...

#1 2010-09-23 15:31:51

Biker-ka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-23
Posty: 5
Punktów :   

Montaż fotelika rowerowego dla dziecka - pomóżcie ...

Właśnie dotarł do mnie fotelik rowerowy zakupiony poprzez internet. Niestety producent z niewiadomych mi powodów nie dołączył instrukcji montażu. Czy mógłby ktoś pomóc mi w montażu takiego fotelika? Dokładnie jest to model firmy Bellelli CLAMP. Z tego co wiem, to fotelik napewno montuje się do bagażnika, ale sama nie potrafię tego zrobić, czy mogę liczyć na jakąś pomoc?

Offline

#2 2010-09-23 15:39:28

 madrower

Administrator

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Montaż fotelika rowerowego dla dziecka - pomóżcie ...

Biker-ka napisał:

Właśnie dotarł do mnie fotelik rowerowy zakupiony poprzez internet. Niestety producent z niewiadomych mi powodów nie dołączył instrukcji montażu. Czy mógłby ktoś pomóc mi w montażu takiego fotelika? Dokładnie jest to model firmy Bellelli CLAMP. Z tego co wiem, to fotelik napewno montuje się do bagażnika, ale sama nie potrafię tego zrobić, czy mogę liczyć na jakąś pomoc?

Szanowna Forumowiczko!
Obowiązkiem sprzedawcy jest dostarczenie do Pani takiej instrukcji montażu ( bynajmniej jeżeli mamy styczność z "poważnymi" firmami ). Najczęściej taka instrukcja jest połączona bezpośrednio z kartą gwarancyjną.
Na forum istnieje już nowy wątek PORADNIKI, jednak mogła go Pani nie zauważyć z tego powodu, gdyż przed chwilką został dodany.

Pozwolę sobie wysłać Pani link do poradników:
http://www.madbike.eulotka.pl/s/19/poradniki.html

jak i również do interesującego Panią tematu:
http://madbike.eulotka.pl/s/18/fotelik.html

Zapraszam przy okazji do zapoznania się z treścią nie tylko tego poradnika, ale i pozostałych, które zostały napisane w trosce o naszych klientów.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że informacja okazała się przydatna


Zapraszam na następujące strony:
www.madrower.pl -> sklep detaliczny
www.madbikehurt.sklepna5.pl -> sklep hurtowy
www.madbike.eulotka.pl -> strona firmy

Offline

#3 2010-09-23 16:03:32

Biker-ka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Montaż fotelika rowerowego dla dziecka - pomóżcie ...

Serdecznie dziękuję za pomoc, wszystko jest tak jasno i klarownie napisane i nawet pokazane:) bardzo korzystna zakładka ''poradniki'' teraz już wiem gdzie się kierować w razie pytań czy problemów:)jestem bardzo zadowolona,że pomoc została mi tak szybko udzielona gdyż bardzo zależało mi na czasie więc tym samym moje dziecko i ja dziękujemy i pozdrawiamy:)

Offline

  • Index
  •  » Problemy.
  •  » Montaż fotelika rowerowego dla dziecka - pomóżcie ...
Zapraszam do skorzystania z usług naszej firmy: www.madrower.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog Piła busy Hamburg kołdra amz